Inteligentny budynek

Bezpieczeństwo i prostota

Inteligentny budynek

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji na systemie Ampio. Smart Home tego producenta to sprawdzone rozwiązania z wieloletnią tradycją. System Ampio pozwala zarządzać nam całym domem w sposób wygodny i bezpieczny. Sterować mozemy oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami, wentylacją, bramami.

Jesteśmy oficjalnym instalatorem tego systemu

 

Ampio Kielce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System inteligentnego budynku EXTA FREE

Extra Free to propozycja bezprzewodowego (radiowego) systemu sterowania pracą urządzeń elektrycznych w instalacjach domowych, biurowych i częściowo przemysłowych. System obejmuje grupę współpracujących ze sobą urządzeń, pracujących na częstotliwości radiowej 868 MHz.

Producentem systemu Exta Free jest firma Zamel, która stawiała pierwsze kroki w dziedzinie automatyki budynkowej już w 2006 roku. W roku 2010 wprowadzono do oferty system Exta Free, który odniósł szybko sukces zyskując m.in. Nagrodę Główną IX Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA 2011 a przede wszystkim zaufanie wśród klientów.

Dzięki jednostce sterującej kontrola oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji, rolet okiennych oraz innych urządzeń w domu, mieszkaniu czy miejscu pracy możliwa jest nie tylko z poziomu nadajników radiowych, ale także za pomocą smatfonów i tabletów. System na tle rozwiązań konkurencyjnych wyróżnia łatwy i szybki montaż, intuicyjna obsługa oraz niska cena. System można zainstalować,a następnie swobodnie rozbudować o nowe elementy.

Inteligentne bezprzewodowe sterowanie EXTA FREE to system, a właściwie idea – komfort domu w pełnym wymiarze. To bezpieczeństwo, innowacyjna technologia i wygoda na każdą kieszeń, którą system Exta Free może zaoferować dzięki wiedzy i doświadczeniom, a przede wszystkim fascynacji zagadnieniem inteligencji budynków.


System inteligentnego budynku F&Home Radio

Czym jest F&Home RADIO?

F&Home RADIO jest bezprzewodowych systemem inteligentnego budynku dedykowanym dla mieszkań, domów jednorodzinnych oraz lokali użytkowych. Jego funkcjonalność pozwala na realizację założeń, które do tej pory wydawać by się mogły niewykonalne lub dostępne wyłącznie na ludzi o bardziej zasobnych portfelach. F&Home jest rozwiązaniem tanim, a jego modułowa budowa pozwala na rozłożenie całego procesu inwestycyjnego w czasie. Kolejne funkcje mogą być dodawane do systemu, gdy zajdzie taka potrzeba. Pierwsza instalacja składać się może z zaledwie kilku elementów (oferując już bardzo duże możliwości automatyki budynku), a w miarę upływu czasu rozszerzać ją można o następne moduły, zwiększać jej funkcjonalność, a przez to jeszcze lepiej dopasować do indywidualnych potrzeb.

Tworzony przez blisko 20 inżynierów autorski system umożliwia sterowanie: oświetleniem, roletami, ogrzewaniem (piecem, klimatyzatorem), podlewaniem ogrodu, otwieraniem bram, alarmem. Wszystko to realizowane może być na wiele sposobów (z uwzględnieniem tzw. scen predefiniowanych dla np. oświetlenia). Sterowanie odbywać się może w sposób lokalny, zdalny (telefon, tablet, komputer) lub być wyzwalane automatycznie, np. w wyniku zaistnienia określonych warunków (włączenie światła po zmierzchu, wyłączenie klimatyzacji po odpowiednim schłodzeniu pomieszczenia, itp.).

Oferowane systemy

Oferujemy sprzęt najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Nie proponujemy tanich chińskich produktów
Na każdą usługę dajemy 2 letnią darmową gwarancje
Systemy instalowane są przez wykwalifikowany personel posiadający odpowiednie kwalifikacje

Dla domu

Dla firmy

Inne

Alarmy to nasza specjalność

Skontaktuj się z nami