Inteligentny budynek

Dom dostosowany dla Ciebie

Ampio Kielce

    Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu systemów inteligentnego budynku. Wiodącym producentem takich systemów jest “Ampio”. Jego wieloletnia tradycja, długa lista zadowolonych klientów oraz prostota, świadczy o tym, że jest to system, który z pewnością poprawi jakość i wygodę naszego życia. Niezależnie od tego czy mieszkamy w małym mieszkaniu czy dużym domu, oczekujemy nowoczesnych rozwiązań a takim właśnie jest SMART HOME firmy Ampio. Dzięki temu systemowi możemy sterować między innymi:

  • oświetleniem;

  • ogrzewaniem;

  • klimatyzacją;

  • roletami;

  • wentylacją;

  • bramami;

  • systemem audio-video.

 

System Ampio pozwala zarządzać nam całym domem w sposób wygodny i bezpieczny. Wszystko to realizujemy między innymi za pomocą aplikacji instalowanej na naszym smartfonie Jest to bardzo proste w obsłudze rozwiązanie dla osób, które nie rozstają się ze swoim telefonem i lubią w nim mieć wszystko. Często w pośpiechu wychodzimy z domu a potem zastanawiamy się czy zgasiliśmy wszystkie światła, dzięki tej aplikacji możemy wyłączyć oświetlenie w całym domu.

 

 

 

 

 

Będąc w domu bądź mieszkaniu sterowanie odbywa się za pomocą paneli dotykowych. Wykonane są one ze szkła lub mieszanki szkła i aluminium. Mają bardzo elegancki oraz nowoczesny wygląd. Każdy panel dostosowany jest do potrzeb klienta. Może mieć różny kolor lub wygląd. (ilość ikon oraz ich kształt). Wyświetlacz LCD może mieć od 2 do 10 przewijanych ekranów w zależności od wybranego modelu. Posiada też funkcję sygnalizacji dźwiękowej w razie zmian stanów alarmowych.

 

 

 

 

SMART HOME Ampio to system, który w odróżnieniu od innych nie potrzebuje tak zwanej centrali, czyli jednego modułu zarządzającego innymi. Każdy przekaźnik, ściemniacz czy inny moduł wraz z panelem sensorycznym lub włącznikiem tworzy osobny w pełni funkcjonalny dla danego zakresu system. Urządzenia te można montować w puszce elektrycznej bądź na szynie DIN w rozdzielni elektrycznej. Modułem pozwalającym na sterowanie i zarządzanie naszym inteligentnym domem przez internet jest Serwer IP MSERV-3s. Daje on możliwość włączenia światła czy ogrzewania za pomocą aplikacji na naszym smartfonie. Można również podłączyć do niego czujniki temperatury dzięki czemu wiemy jak jest wysoka lub jak niska temperatura w pomieszczeniach aby ją dostosować do naszych potrzeb. Posiada on też 8 wejść zwieranych do zasilania magistralnego i wyjścia przekaźnikowe, które są od siebie odseparowane co pozwala na sterowanie niezależnymi modułami.

Kolejnym ważnym aspektem, który powoduje że ten system jest chętniej wybierany niż inne dostępne na rynku rozwiązanie jest jego integralność z innymi urządzeniami. Można go połączyć z produktami takimi jak np. rekuperator, system alarmowy SATEL czy inne działające w naszym domu.

Nie zależnie od tego czy rozkładasz nową instalację elektryczną, czy masz już rozłożone przewody i nie masz jak dołożyć nowych, system firmy Ampio oraz my jako wykwalifikowani instalatorzy świetnie sobie z tym poradzimy. Jeżeli marzysz o inteligentnym domu lub mieszkaniu i zastanawiasz się czy ten system jest dla Ciebie odpowiedni oraz czy podołasz temu technicznie i finansowo, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie przygotujemy dla Ciebie prezentacje możliwości tego systemu oraz dopasujemy atrakcyjną cenowo ofertę.

 

Oferowane systemy

Oferujemy sprzęt najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Nie proponujemy tanich chińskich produktów
Na każdą usługę dajemy 2 letnią darmową gwarancje
Systemy instalowane są przez wykwalifikowany personel posiadający odpowiednie kwalifikacje
exta free

Dla domu

Dla firmy

Inne

Alarmy to nasza specjalność

Skontaktuj się z nami