Instalacje Elektryczne

Instalacje elektryczne, sieciowe i światłowodowe

Podczas budowy domu lub też remontu niezbędne jest stworzenie czy też modernizacja już istniejących sieci elektrycznych. Etap tam nie jest możliwy do przeprowadzenia przez osoby, które nie posiadają doświadczenia i uprawnień. W takich sytuacjach zespół naszych specjalistów zajmie się wykonaniem instalacji elektrycznych, instalacji sieciowych, a nawet instalacji światłowodowych. Działamy na terenie Kielc oraz w okolicach i na terenie województwa świętokrzyskiego. Stworzyliśmy już setki instalacji elektrycznych w Kielcach i okolicach. 

Nowoczesne instalacje elektryczne 

Świadczymy usługi z wykonywania nowoczesnych instalacji elektrycznych. Nasi elektrycy wykonają dla Państwa każdą instalacje elektryczną na potrzeby nowego domu, biura, firmy, sklepu. Zajmujemy się również modernizacją istniejących instalacji elektrycznych w Kielcach i okolicach, czy też przeróbkami. Wszyscy instalatorzy posiadają odpowiednie uprawnienia, które są niezbędne do odbioru budynku. Zawsze przed wykonaniem instalacji ustalamy przejrzyste warunki rozliczania. Cena za punkt od 30zł. Instalacje wykonane przez nas zespół będą trwałe i solidne. Zachęcamy do skorzystania z naszych szerokich usług. 

 

Rozdzielnice elektryczne – definicja, podział, zastosowania rozdzielnic

Kompleksowe sieci komputerowe oraz światłowodowe

Pomożemy zaprojektować oraz uruchomić sieć światłowodową i komputerową dostosowaną do potrzeb konkretnego klienta. 

Dobrze zaprojektowana sieć komputerowa pozwoli w przyszłości uniknąć niepotrzebnych remontów, niszczenia ścian lub stosowania drogich urządzeń, które są wymagana w przypadku złego okablowania. Wszystkie instalacje są wykonywanie dla przewodach minimum kategorii 5E w zależności od potrzeb w wersji wewnętrznej lub zewnętrznej. Sieci komputerowe w Kielcach i okolicach, które zostały wykonane przez nasz wykwalifikowany zespół cieszą się renomą i odpowiednim dopasowaniem do indywidualnych potrzeb. 

Montaż urządzeń końcowych najlepiej zakończyć w specjalnych szafach Rack które umożliwią łatwy dostęp do urządzeń oraz zachowują pełną estetykę pomieszczenia teletechnicznego. 

Oferujemy wykonie kompleksowych instalacji elektrycznych, montażu włączników, gniazdek, lamp i wszelkiego osprzętu elektrycznego. 

Instalacje światłowodowe również nie stanowią dla nas problemu!
Delikatne przewody z włókna szklanego będą dokładnie zespawane, dzięki czemu stworzona sieć światłowodowa będzie doskonale działać i spełniać swoje zadanie. 

 

RACK board - system montażu pionowego w szafach RACK

Oferowane systemy

Oferujemy sprzęt najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Nie proponujemy tanich chińskich produktów
Na każdą usługę dajemy 2 letnią darmową gwarancje
Systemy instalowane są przez wykwalifikowany personel posiadający odpowiednie kwalifikacje.

Dla domu

Dla firmy

Inne

Sieci i instalacje elektryczne to nasza specjalność

Z przyjemnością podejmiemy się wykonania wszelakich instalacji elektrycznych oraz sieci komputerowych i światłowodowych. Szeroki zakres naszych umiejętności ograniczy liczbę fachowców podczas Twojego remontu!

Zapraszamy do kontaktu.