Telefonia komórkowa

Wzmacniacze repeatery GSM

Czasem zdarza się, że niektóre miejsca, z różnych przyczyn, utrudniają odbieranie sygnałów GSM. Często wpływ na to mają grube mury, przeciążenie sieci czy nawet położenie geograficzne.
Nawet w tak trudnych i mogłoby się wydawać, że beznadziejnych, nasz zespół znajdzie rozwiązanie.
Nasi specjaliści od lat zajmują się montażem repeaterów do rozszerzenia zasięgu GSM.
Montaż repeaterów GSM w Kielcach i okolicach to jedna z wielu naszych specjalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

Rozwiązanie dla słabego zasięgu GSM

Masz problem z zasięgiem GSM w swoim domu, biurze, restauracji? Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy montaż i uruchomienie wzmacniaczy GSM. Repeater GSM pozwoli uzyskać jakość sygnału która umożliwi bezproblemowe rozmowy komórkowe w miejscach, gdzie było to niemożliwe. Repeater dobieramy odpowiedni do powierzchni na jakiej chcemy go używać. Podstawowe wzmacniacze GSM pozwalają pokryć powierzchnię do 300 m2 natomiast najmocniejsze repeatery do powierzchni 1200m2. Oferowane urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki których nie ma możliwości zakłócania zasięgu w okolicznych budynkach co mogłoby się wiązać z nieprzyjemną kontrolą odpowiednich służb i nakazem demontażu. Uruchomiliśmy wiele instalacji dla telefonii komórkowej na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego które spełniły oczekiwania klientów. Od 2019 dostępne są również modele urządzeń wzmacniających zasięg LTE, nawet w budynkach o powierzchni 500m2.

Wzmacniacz LTE Kielce

Fachowa pomoc i doradztwo

Jeśli nie wiesz, jakie urządzenia sprawdzą się najlepiej w Twoim budynku lub po prostu nie wiesz, ile taka usługa może kosztować, to nie masz się czego obawiać. Nasz zespół w początkowej fazie sprawdzi jakie są oczekiwania klientów oraz zapozna się dokładnie z budynkiem oraz z warunkami panującymi w danym miejscu. Po takim etapie będzie można sporządzić dokładną wycenę. Takie rozwiązanie pozwala na montaż wzmacniaczy sygnałów GSM w odpowiedni sposób. Wszystkie informacje z dalszymi poczynaniami będą przekazywane na bieżąco.

Profesjonalny montaż urządzeń GSM w Kielcach i na terenie województwa świętokrzyskiego sprawi, że rozmowy telefoniczne i łączenie się z transmisją danych będzie bardzo proste i szybkie. Zapomnij o problemach z łącznością, ciesz się łatwą i przyjemną rozmową telefoniczną z bliskimi.

Oferowane systemy

Oferujemy sprzęt najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. Nie proponujemy tanich chińskich produktów
Na każdą usługę dajemy 2 letnią darmową gwarancje
Systemy instalowane są przez wykwalifikowany personel posiadający odpowiednie kwalifikacje

Dla domu

Dla firmy

Inne

Montaż wzmacniaczy sieci GSM, LTE

Nasi montażyści z chęcią podejmą się montażu urządzeń, które zwiększą sygnał GSM. W ciągu wielu lat naszej praktyki zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu z łatwością przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę!